Kuaför Hizmeti

Kuaför Hizmeti

Düğün, nişan, kına birbirinden güzel, değerli ve özel günlerdir. Bu günlerde her şeyin kusursuz olması arzulanır. Özellikle gelinler bu günlerde ekstra bir özen gösterirler her şeye. Kadınlar doğası gereği bu özel günlerde daha hassas ve dikkatli davranırlar. Gelinlerin en çok telaşa kapılmasına neden olan şeyler ise gelinlikleri, nişan tepsileri, düğün, nişan ve kına gecesi saç modelleridir. Özellikle saç modelleri başarısız bir kuaföre denk gelindiğinde sonuçları hüsran olabilmekte.
 

Kuaför hizmeti sunan Üçler Düğün Salonu, yıllardır bu meslek dalında hizmet verdiğinden sizi en iyi anlayan firmadır. Kuaför hizmeti küçük bir detay gibi görünebilir. Zaman zaman en kuaför hizmeti sona bırakılan kısımdır.
 

Kuaför hizmetinin diğer hizmetlerden farkı olarak el becerisi gerektirir. Her kuaförün el becerisi farklıdır. Bir kuaför güzel saç kesimi yaparken güzel bir gelin başı yapamayabilir. Aynı şekilde başka bir kuaför güzel gelin başı yapabiliyorken iyi bir saç kesimi yapamayabilir. Bu nedenle seçeceğiniz kuaförün hangi alanda profesyonel olduğu çok önemlidir. Kuaför hizmetlerindeki başka önemli unsur ise saçın her zaman iyi şekil almaması. Kuaförünüzün saç yapıları hakkında bilgi sahibi olması bu nedenle önemlidir. Çünkü her saç aynı niteliklere sahip değildir.
 

Kuaför hizmetinde kullanılan ürünler saç modelinin yapımı doğrudan etkileyen unsurlardandır. Kuaförlerin kalitesiz ürünler kullanması hem saçınızı yıpratacaktır hemde istediğiniz modele sahip olamayacak ve gecenin ortasında bozulacaktır. Bu nedenle kuaförlerin kalitelin ürünlerle çalıştığından emin olunmalıdır.
 

Üçler Düğün Salonu, kuaför hizmetini verirken gelinleri mağdur bırakmamak adına kaliteli ürünler kullanarak saç sağlığını göz ardı etmiyor. Hem sizin saçlarınız yıpranmamış oluyor hemde sahip olduğun saç modelini gece boyu bozulmadan kullanabiliyorsunuz.
 

Kuaför hizmetinde önemli unsurlardan başka birisi de düğün öncesi provaların yapılmasıdır. Bu provalar düğünde mükemmel saçlara sahip olabilmek için hayati önem taşır. Bir saçın provası ne kadar fazla yapılırsa hata payı o kadar azalacaktır. Kuaförünüz düğün günü önceden defalarca provası yapılmış gelin başını tam sizin istediğiniz gibi oluşturabilecektir. Aksi takdirde hiç provası yapılmamış bir saç modelini ilk seferde sizin istediğiniz gibi yapmak imkansız olacaktır. Çünkü bir gelin başı pekçok detay barındırır. İlk seferde yapılacak olan gelin başı modeli defalarca yapılıp bozulduğunda ise saç deforme olacak ve deforme olan saçın toparlanması için bir gün gerekecektir. Deforme olmuş saça uygulanacak modelde profesyonel bir görünüme sahip olmayacaktır.
 

Üçler Düğün Salonu, kuaför hizmetini verirken yılların vermiş olduğu deneyim ile başarılı kuaförler ile çalışmaktadır. İstediğiniz modeli yapabilecek, zengin model kataloğuna sahip kuaförler, alanında profesyonel ve eğitim almış uzman kişilerdir.
 

Düğün, nişan, kına için saç modelinizi seçtikten sonra geriye kalan adım ise yeterli zamanı göze alarak Üçler Düğün Salonu ile iletişime geçip profesyonel kuaförlerden randevu almak ve detaylı bilgi almak. Kuaförünüzle beraber kaç adet prova gerektiğini, hangi ürünlerle gelin başını süsleyeceğinizi konuşabilirsiniz.